Kravas Auto Noma

Ir nepieciešami steidzami veikt kravu pārvadājumus? Firmas “YESAUTO” pieredzējušu speciālistu kolektīvs nodrošinās finansiāli izdevīgu un kvalitatīvu krāvu pārvadājumu pakalpojumus fiziskām un juridiskām personām ar dažādu veidu nepieciešamībām kravu iekraušanas un pārvadāšanas jomā. Mēs cienām mūsu klientu un pilnā mērā atbildam par oficiāli veicamā kravas pārvadājuma savlaicīgumu, transportējamās kravas saglabātību un pienācīgu servisa kvalitāti. Kravu pārvadājumi Latvijā un Baltijas valstīs – efektīvi komplicētu uzdevumu risinājumi saistībā ar dažādas sarežģītības pakāpes kravu pārvadājumiem, krāvēju pakalpojumiem vai pārcelšanos.
Pārvadājumu pakalpojumu uzņēmums «YESAUTO» piedāvā oficiālus kravu pārvadājumus, mūsdienīgu servisu un visaptverošu pieeju nepieciešamo mantu, mēbeļu, tehnikas un cita veida kravu pārvadāšanas jautājumos par pieņemamām un patīkamām cenām. Mēs ātri un pārdomāti organizēsim procesu, aiztaupot mūsu pasūtītājam daudzas nogurdinošas rūpes un raizes.
Pasūtiet pie mums kravu pārvadājumus visa Latvijā un Baltijas valstīs. Sadarbība ar mums ir ērta, patīkama un izdevīga!!

Mantas, saudzīgi un akurāti iepakotas mūsu komandas spēkiem, tiks savlaicīgi nogādātas vajadzīgajā vietā un adresē.
Mūsu profesionālie un pieredzējušie vadītāji veic pārvadājumus, ne tikai rūpīgi ievērojot ceļu satiksmes noteikumus, bet arī paturot prātā ceļu satiksmes dalībnieku etiķetes un labās braukšanas prakses normas.
Mūsu cenu politika ir godīgā un pārredzama, bet pakalpojumu izcenojumi – fiksēti.

CENAS NO 25EUR/st. 

 

Mēbeļu pārvadājumi

Izjauksim un iepakosim mēbeles, piegādāsim jebkurā vietā Latvijā un Baltijā, saliksim un uzstādīsim jūsu norādītajā vietā. Pārvadājam visu veidu mēbeles, ieskaitot kupejas tipa skapjus un dīvānus (izjauktā veidā).

Sadzīves tehnikas pārvadājumi

Par izdevīgu cenu veicam ledusskapju, veļas mašīnu, gāzes vai elektrisko plīšu pārvadājumus. Pie mums jūs varat ne tikai nomāt mikroautobusu, bet arī pasūtīt papildu palīdzību – akurāti un pieredzējuši krāvēji ] parūpēsies par jūsu tehnikas labklājību un veselumu.

Dīvānu un gultu pārvadājumi

Pasūtiet pie mums dīvānu vai gultu piegādi un mūsu krāvēji parūpēsies par to, lai uz apšuvuma neparādītos neviena plankuma vai skrāpējuma.

Tirdzniecības iekārtu pārvadājumi

Ja ir nepieciešams veikt trauslu vitrīnu, stendu, sastatņu plauktu pārvadāšanu – jautājiet mums. Mēs akurāti iekrausim un piegādāsim tirdzniecības iekārtas jebkurā jūsu norādītajā vietā.

Izstāžu stendu pārvadājumi

Iekrausim un pārvedīsim izstāžu stendus un dažāda veida aprīkojumu uz jebkuru vietu Latvijas un Baltijas teritorijā. Nepieciešamības gadījumā pastāv iespēja izmantot otra krāvēja pakalpojumus.

Datoru un serveru pārvadājumi

Mēs labi saprotam – funkcionāla servera atteice var kļūt par iemeslu nopietnas informācijas nozaudēšanai, kā arī radīt milzīgus izdevumus uzņēmējiem, tāpēc pievēršam īpašu uzmanību šādu kravu iepakošanai, stingri fiksējam tās mašīnā un vedam ar pastiprinātu piesardzību un saudzīgumu.

Apgaismošanas iekārtu pārvadājumi

Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais kvalitatīviem trauslo apgaismošanas iekārtu pārvadājumiem. Mēs nodrošināsim ne tikai atbilstošu mašīnu, bet arī krāvēju pakalpojumus.

Ofisa mēbeļu pārvadājumi

Domājat par pārvākšanos jaunās ofisa telpās? Zvaniet! “YESAUTO” akurāti un saudzīgi pārvedīs ofisa mēbeles Latvijas un Baltijas teritorijā. Nepieciešamības gadījumā tiek nodrošināti krāvēja pakalpojumi.

Santehnikas pārvadājumi

Akurāta un saudzīga santehnikas un trauslo kravu pārvadāšana par izdevīgām cenām. Strādājam Latvijas un Baltijas teritorijā. Piedāvājam krāvēju pakalpojumus.

Krāvēju pakalpojumi

Vai krāvēji spēs uzcelt skapi 9-jā stāvā? Un iznest 2-metrīgu ledusskapi, ja nav iespējams izmantot liftu? Mūsu krāvēji var visu! Par mūsu darbu var runāt daudz un ilgi – bet labāk novērtēt to personīgi. Akurāti un saudzīgi iekrausim, izkrausim piegādāsim visu nepieciešamo norādītajos termiņos.

Kā mūs atrast?

Rīga, Braslas iela 20, LV-1084
+ (371) 2 999 92 49
Strādājam arī brīvdienās!